Proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci uruchomić własny Program Partnerski

Better Partner to wtyczka do systemu WordPress umożliwiająca wdrożenie Programu Partnerskiego dla systemu sprzedaży Better Pay!

Original_without_effects_512

Tworzenie i rozwijanie własnych produktów lub usług pochłania mnóstwo czasu i energii. Kiedy zatem znaleźć czas na ich promowanie i jakie narzędzia do tego wykorzystać? Płatna reklama może być efektywna, ale optymalne ustawienia kampanii wymaga dużo nauki, prób i niekiedy kosztownych błędów. Bezpłatna reklama wiąże się zawsze z poświęceniem własnego czasu, który powinien zostać spożytkowany na inne, ważniejsze rzeczy.

Jak zatem skutecznie promować własne produkty?

Odpowiedź jest dość ciekawa: pomogą Ci inni przedsiębiorcy. Ich bazy mailingowe lub inne kanały dotarcia, to idealne miejsca do zaprezentowania Twojej oferty. Wystarczy jedynie uzgodnić warunki współpracy, które najczęściej sprowadzają się do ustalenia kwoty prowizji od wygenerowanej przez partnera sprzedaży.

Potrzebne Ci jest jedynie dobre narzędzie, które udostępni panel dla Twoich partnerów oraz będzie dbało o odpowiednie zliczanie prowizji. A takim narzędziem jest wtyczka Better Partner.

Jak możliwości oferuje wtyczka Better Partner?

Better Partner to wtyczka do WordPress, która rozszerza możliwości wtyczki Better Pay o program partnerski.

Za jej pomocą partnerzy mogą polecać Twoje produkty w zamian za ustaloną przez Ciebie prowizję od każdej zatwierdzonej sprzedaży.

Poznaj niektóre możliwości wtyczki Better Partner:

  • dwa poziomy prowizji,
  • możliwość zdefiniowania prowizji wiecznej (na obu poziomach),
  • możliwość zdefiniowania domyślnej prowizji dla partnerów,
  • możliwość zdefiniowania wyglądu linków partnerskich,
  • możliwość zdefiniowania żywotności ciasteczek (cookie),
  • możliwość śledzenia skąd partner pozyskuje potencjalnych klientów (kampanie oraz adresy stron z których potencjalni klienci trafili na Twoją ofertę),
  • możliwość ustalenia minimalnej kwoty do wypłaty.

Wtyczka jest gotowa do działania niemal od razu po jej zainstalowaniu. Należy jedynie określić wielkość prowizji na poszczególnych poziomach (nie każdy poziom musi być aktywny) oraz ewentualnie zdefiniować swój własny wygląd linków partnerskich.

Poniżej kilka zrzutów ekranów z Better Partner:

off_1off_2off_3